מסלול יאכטת השיט המותאם אישית של Baltica 146, 44.6 מטר, נלכד לראשונה מאז מסירתו ביוני.

בהזמנת בעלים מנוסה, Path היא היאכטה השלישית בגודלה שנבנתה על ידי הבלטי בנפח. לאחר ניסויים ימיים מוצלחים מחוץ ליעקבסטאד, סופר-יאכטה המפליגה תוארה לראשונה מתחת למפרש, והתהדרה בחיוורון האפור והכתום הדרמטי שלה.

הארכיטקטורה הימית הספורטיבית ועיצוב הפנים של סטודיו העיצוב Judel / Vrolijk & Co, היאכטה כוללת קרן של 9.45 מטר והיא בנויה במרוכבים מתקדמים. הבנייה החלה בחודש מרץ 2019 לאחר שנמכרה בנובמבר 2018 והיאכטה מצוידת בקול הרמה, מה שמצמצם את הטיוטה ל -3.4 מטרים, ובסיס קשת קבוע.

התכונות העיקריות על הסיפון כוללות בימיני מוצק המשתרע מסלון הסיפון הגדול, ובימיני נוסף שמצלל את שתי עמדות הגלישה. החלק העליון הקשיח כולל פאנלים סולאריים של 60 מ"ר כדי להגביר את כוח טעינת הסוללה על הסיפון ולהפחית את טביעת הרגל הפחמנית של היאכטה. רחוק יותר מאחור, מיקום ההגה מוגן על ידי בימיני ייעודי עם צמצמים כדי לספק תצוגה טובה של תוכנית המפרש.

האירוח מיועד לשמונה אורחים בסוויטת בעלים ושלוש בקתות אירוח זוגיות נוספות. בקתת הבעלים ממוקמת באמצע הים ומנצלת את קרן 9.45 מטר של Path, משלימה אזור טרקלין עליון וקיר וידאו באורך של 2.7 מטר. שבעה צוותים ישוכנו בארבע בקתות אחוריות.

סגן נשיא בכיר של יאכטות בלטיות, הנרי הוקינס, אמר: "הבנייה נהנתה מעבודת צוות מצוינת בין הבלטי לנציג הבעלים אשר תרמה לכך שיכטה מורכבת זו הושקה ונמסרה מבעוד מועד."

היאכטה מצוידת גם בהגהות תאומות, באר רכה על הסיפון הקדמי, מערכת עוגן מתקפלת ומנוע ראשי של 550 כ"ס.